İSAG, İSG PROFESYONELLERİNİ TOFAŞ TÜRK OTOMOBİL FABRİKASI A.Ş İSG SAHA UYGULAMALARIYLA BULUŞTURDU

  • Yazının Tarihi: 28 Aralık 2017
  • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

İSAG, İSG PROFESYONELLERİNİ TOFAŞ TÜRK OTOMOBİL FABRİKASI A.Ş İSG SAHA UYGULAMALARIYLA BULUŞTURDU

Değerli Meslektaşlarım,

İSAG, İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği olarak İSG Profesyonellerinin mesleki gelişim ve meslek hakları için verdiğimiz mücadelemize 20 Aralık 2017 tarihinde ülkemizin değişik şehirlerinden katılan iş güvenliği uzmanı meslektaşımızla birlikte TOFAŞ TÜRK OTOMOBİL FABRİKASI A.Ş BURSA’DA gerçekleştirdiğimiz teknik gezi ile devam ettik.

Ülkemizde iş kazalarının ve meslek hastalıklarının önlenmesi için işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliği kültürünün geliştirilmesinin önemine değer veren kuruluşlarla çalışmalar yapmaktayız. İSAG olarak daha öncesinde AVRASYA TÜNELİ, MKEK, THY TEKNİK A.Ş ve İGA 3. HAVALİMANI gibi ülkemizin üst düzey projelerinde İSG uygulamalarını yerinde izleme şansı bulmuştuk.

TOFAŞ A.Ş bünyesinde 10 bin çalışanı olan yılda 450 bine araç üretimi yapan bir kuruluş olmanın yanında çalışanlarının sağlık ve güvenliğine verdikleri önemden dolayı Avrupa’da ve Türkiye’de birçok kez İSG ödüllerine layık görülmüştür. Çok aktif bir çalışma temposu içerisinde olmalarına rağmen İSG alanında gerçekleştirdikleri saha uygulamalarını bizlerle paylaşmak için teknik gezimiz esnasında neredeyse tüm gününü bizlere ayıran ve büyük nezaket gösteren TOFAŞ A.Ş. İş ve Yangın Güvenliği Müdürü Ayhan AYDIN’a, TOFAŞ A.Ş İSG Takımı iş güvenliği uzmanı meslektaşlarımıza, İşyeri Hekimi Bülent ASLANHAN’a ve işyeri hekimlerine, İnsan Kaynakları Uzmanı Avni İLERİ’ye ve bizlere destek veren TOFAŞ .AŞ çalışanlarına çok teşekkür ediyoruz. Teknik gezi esnasında TOFAŞ A.Ş, bir kurumun İSG alanında başarıya giden yolun herkesi çalışmaların içerisine entegre etmekten geçtiğini bir kez daha bizlere göstermiş oldu. Gezdiğimiz her noktada en alt kademeden en üst kademeye kadar herkesin aynı bilinç, istek ve gayretle hareket ederek İSG ikliminin oluşumu, gelişimi ve sürekliliğini sağladığına şahit olduk.

TOFAŞ TÜRK OTOMOBİL FABRİKASI A.Ş Yönetimine ve İSG takımına, ülkemiz çalışanlarına verdiği değerden ve İSG alanında gerçekleştirdikleri gurur duyulacak örnek çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Bir kurum isterse tüm ülkeyi değiştirebilir.

TOFAŞ İSG POLİTİKASI

http://www.tofas.com.tr/tr/hakkinda/Pages/Politikalarimiz/IsSagligiveGuvenligiPolitikasi.aspx

Levent Kavlak
İSAG İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği
Yön.Krl. Bşk

İSAG facebook sayfası adresi:
https://www.facebook.com/pages/İSAGİş-Sağlığı-ve-Güvenliği-Profesyonelleri-Derneği/873840019297524

İSAG facebook grubu adresi
www.facebook.com/groups/leventkavlak

YouTube İSG Video Adresi:
www.youtube.com/channel/UCXbTICX72rL8yILCdDUDqmA

instagram:
https://www.instagram.com/levent_kavlak/

twitter:
www.twitter.com/leventkavlak1

linkedin:
http://www.linkedin.com/pub/levent-kavlak/77/9a7/193

www.isag.org.tr

leventkavlak1@gmail.com

Gsm: 532 232 91 05

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın